هفت روز ضمانت بازگشت کالا در زربد

برای حفظ آرامش شما در خرید از فروشگاه اینترنتی زربد تلاش می شود تا کالای مورد سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظارتان به دست شما برسد.

ممکن است علی رغم تلاش همکاران ما، پس از خرید با مشکلاتی مواجه شوید که در اینصورت خدمات تعویض و عودت کالا به عنوان بخشی از خدمات پس از فروش در فروشگاه زربد به شما در رفع مشکل کمک خواهد نمود.

تا زمانی که سفارش برای‌تان ارسال نشده است، فرصت دارید سفارش‌تان را لغو کنید. در این صورت هیچ هزینه‌‌ای بر عهده‌ی شما نخواهد بود.

اما اگر سفارش به دستتان رسیده باشد و کالای تحویلی به شما هیچ مشکلی نداشت و بدون باز کردن بسته‌بندی، خواهان عودت آن باشید براساس قاعده ” هفت روز ضمانت بازگشت کالا ” تا ۷ روز فرصت دارید تماس بگیرید و نسبت به پس دادن کالا اقدام نمایید.

در اینصورت تمام هزینه‌های مربوط به پست، بسته‌بندی و بیمه بر عهده‌ی شما است. این حالت تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد.

اگر کالای تحویلی از شرایط کالای قابل عودت(به شرح ذیل) برخوردار باشد، هزینه‌ی تعویض کالا که شامل جایگزینی و پست مجدد است بر عهده‌ی فروشگاه زربد می باشد.

کالاهای قابل عودت و تعویض

در صورتی که کالای دریافتی شما مشمول یکی از شرایط چهارگانه زیر باشد می توانید از قاعده ” هفت روز ضمانت بازگشت کالا ”  برای بازگرداندن و تعویض کالا استفاده نمایید.

  • کالاهایی که ایراد یا اشکال فنی و یا ظاهری داشته باشد.

اشکال فنی و ظاهری باید ظرف ۴۸ ساعت کاری پس از دریافت کالا به اطلاع فروشگاه زربد برسد و با هماهنگی فروشگاه عودت داده شود.

اگر کالا به هنگام حمل صدمه دیده باشد و این اشکال در لحظه تحویل کالا توسط شرکت حمل کننده قابل مشاهده باشد می توانید از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایید. درصورت تحویل کالا توسط پست حتما صورتجلسه آسیب کالا را از مامور پست دریافت و بلافاصله به واحد خدمات پس از فروش زربد اطلاع دهید.

اشکال فنی و ظاهری که در اثر استفاده نادرست ایجاد شده باشد مشمول خدمات بازگشت کالا نمی شود.

در صورتی‌که کالا دارای گارانتی است، جهت تعویض و تعمیر می‌توانید به نمایندگی‌های آن مراجعه کنید.

همچنین قبل از استفاده از کالا راهنمای آن را به دقت مطالعه کنید تا از روش درست استفاده از آن مطلع شوید.

 

  • کالاهایی که از نظر مشخصات فنی یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات سفارش ثبت شده در وب سایت تفاوت داشته باشد.

–  وجود تفاوت، باید ظرف ۴۸ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به اطلاع فروشگاه زربد برسد.

–  اگر تشخیص تفاوت کالای دریافتی با سفارش ثبت شده بدون باز کردن بسته بندی امکانپذیر باشد، رسیدگی به درخواست مشتری منوط به این است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

  • کالاهای تاریخ مصرف گذشته
کالاهای غیرقابل تعویض یا عودت
  • کالاهایی که با آنچه توسط فروشگاه زربد ارسال شده است، مطابقت نداشته باشد.
  • کالاهایی که در معرض حرارت، نور آفتاب و سایر شرایط غیرمجاز ذکر شده در برگه گارانتی قرار گرفته باشند.
  • نرم‌افزارهایی که برای تعداد محدودی از کاربران قابل نصب هستند.
  • لوازم بهداشتی که از حالت پلمپ خارج شده باشند.
  • هدیه، اشانتیون و لوازم جانبی مازاد که توسط فروشنده به عنوان هدیه ارسال شده است و پولی بابت آنها پرداخت نشده است.
  • لباس زیر،‌ حوله و سایر لوازم شخصی.
نحوه بازگشت کالا

لطفاً قبل از هر اقدامی  با بخش خدمات پس از فروش فروشگاه زربد تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی جداً، خودداری فرمایید.

کالای ارسالی را به ‏خوبی بسته بندی کرده و با همه ملزومات و اقلام همراه آن، در وضعیت و شرایط روز نخست تحویل برای ما ارسال نمایید.

اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

نوشتن هر گونه توضیح روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

فاکتور ارسالی همراه کالا عودت شود و دلیل عودت در پشت برگ فاکتور ذکر گردد.

برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید.

اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت آن در مراحل بازگشت به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و فروشگاه زربد تنها متعهد به بازپرداخت وجه درج شده در فاکتور می باشد.

از آنجا که مراحل تست کالای مرجوعی در برخی موارد نیاز به رعایت دستورالعمل های ابلاغی از طرف نمایندگیها و تولیدکنندگان و یا هماهنگی با آنها را دارد، زمان اعلام نظر کارشناسی برای تعویض کالا ۲۴ الی۴۸ ساعت در نظر گرفته شده است. در نهایت نظر کارشناسان فنی در واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشگاه زربد ملاک تشخیص قابلیت تعویض و یا عودت کالا می باشد.