تضمین بهترین قیمت

تضمین بهترین قیمت یعنی فروشگاه تخصصی اینترنتی لوازم ایمنی کودک زربد تضمین می‌کند که کالاهای خود را در کیفیت های تعریف شده و یکسان در مقایسه با سایر فروشگاههای اینترنتی به ارزان‌ترین قیمت در سراسر کشور عرضه می شود. اگر پس از خرید از زربد (zarbod.com)، متوجه شدید فروشگاه اینترنتی دیگری همان کالا را با همان شرایط به قیمت پایین‌تری ارائه می‌دهد، می‌توانید با درخواست استفاده از « تضمین بهترین قیمت »، اختلاف قیمت آن را به طور کامل همراه با جایزه از بامام دریافت نمایید.

شرایط استفاده از تضمین بهترین قیمت

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

مدل یکسان: کالاهای مورد نظر می بایست از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات، قابلیت‌ها، گارانتی و خدمات پس از فروش یکسان باشند.
بسته بندی و لوازم جانبی یکسان: کالاهای ارائه شده در سایر فروشگاه‌ها در صورتی که لوازم جانبی، قطعات و بسته بندی یکسان داشته باشند قابلیت مقایسه خواهند داشت.
کالاهایی که دارای تاریخ تولید، انقضا و یا بهترین زمان مصرف هستند، می بایست شرایط یکسانی برای مقایسه داشته باشند.
کالای مورد مقایسه باید از فروشگاه های مجازی که دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت هستند انتخاب شده باد.
چنانچه کالای مورد نظر در فروشگاه دیگری ارزانتر قیمت گذاری شده، حتما می بایست در زمان مورد نظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد. در غیر اینصورت قیمت اعلامی ارزش مقایسه ندارد.
با توجه به اینکه لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل، مالیات بر ارزش افزوده، تخفیف ارائه شده در جشنواره های فروش و کدهای تخفیف قیمت اولیه اعلام شده توسط زربد یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر می دهد، مبنای مقایسه قیمت مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار به فروشگاه زربد خواهد بود.

شرایط و نحوه ارسال درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت

درخواست خود را حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از قطعی شدن سفارش تان ارسال نمایید.
آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه را به آدرس ایمیل info@zarbod.com ارسال نمایید.
کارشناسان ما در مدت ۲ روز کاری درخواست شما را بررسی نموده و پس از تایید قیمت پایین‌تر، مابه التفاوت مبلغ به حساب شما واریز می‌شود.